Твоя Одесса

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твоя Одесса » Тестовый форум » Студія архітектури та дизайну


Студія архітектури та дизайну

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я зараз на етапі вибору архітектурної студії для проектування нового офісу для своєї компанії. Які основні фактори можуть вплинути на якість роботи та результат проекту? Чи є якісь рекомендації, як правильно перевірити портфоліо студії, та які питання слід задати потенційним партнерам, щоб уникнути непорозумінь і отримати найкращий результат?

0

2

Мій досвід роботи з MAKHNO, українською студією дизайну та архітектури, був просто чудовим. Їх концептуальні архітектурні проєкти відзначаються своєю унікальністю і використанням автентичних технік.  Ось тут більше архітектурних проектів з фото на сайті makhnostudio.com, вражає, як вони інтегрують природні матеріали в свої роботи, створюючи простір, що відзначається особливою естетикою і функціональністю. Комплексний підхід, що охоплює архітектуру, дизайн інтер’єрів і кераміку, демонструє високий професіоналізм та увагу до деталей. Робота з MAKHNO була справжнім задоволенням, і я щиро рекомендую їх тим, хто шукає неповторні та оригінальні рішення для свого простору.

0


Вы здесь » Твоя Одесса » Тестовый форум » Студія архітектури та дизайну


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz